Moja cesta k BabyGymu

pathway

Milí moji .
Chcela by som Vám za všetko poďakovať! Za to, kde som, vďačím Vám – skvelým mamičkám a oteckom, ktorých som stretla na svojich hodinách. Všetkým, ktorí ma podporujú.

Keď som bola na strednej škole moja ďalšia cesta vzdelávania bola jasná. Psychológia. Bol to môj sen a nič iné neprichádzalo do úvahy. Bola som pre túto vedu nadšená a tešila som sa na vysokú školu, tešila som sa, ako sa konečne naučím viac . Štúdium psychológie mi mnoho dalo. A mnoho vzalo, ale len v pozitívnom zmysle. Čím viac som sa približovala k diplomu, tým bolo viac isté, že v živote sa chcem venovať hlavne a najmä deťom. Deti sú pre mňa krásni malí ľudia, sú úprimné, dušou krásne stvorenia pre ktoré sa oplatí všetko. Všetko na svete. Nie nadarmo sa hovorí, že deti sú naša budúcnosť. Deti sú naše všetko. Od mala som sa tešila, ako budem aj ja mama. Hrala som sa s bábikami a túžila po svojej. Po štúdiách som sa stala mamou Ely .

Vtedy sa moje životné cesty spojili …psychológia, túžba pracovať s deťmi a rola matky.

Keď som bola na materskej s Elou, tak sme tu, kde bývame nemali kam chodiť. Neboli tu v blízkosti krúžky, ako na západe Slovenska. Nebolo si z čoho vyberať. Nebolo tu nič. Keď niečo bolo, bolo to ďaleko v inom meste, veľa km…

Tak mi v hlave vŕtala myšlienka, čo urobiť, aby sa detičky mali v našom meste lepšie, aby mali kam s mamičkou ísť. Aby niekde strávili aktívny čas spolu. Aby som zároveň zhodnotila všetky moje poznatky zo štúdií, kurzov, workshopov..

Začala som rozmýšľať nad možnosťami. Čo majú mamičky v iných mestách a my nie? Čo sem priniesť? Po pol ročnom uvažovaní (áno, naozaj mi to toľko trvalo 😀 ) som našla cvičenie maminky s dieťatkom a potom to už išlo rýchlo. Kurzy v Bratislave a Prahe mi dali vedomostný základ, teóriu a ešte väčšiu chuť sa do toho pustiť. Nakúpiť pomôcky, zohnať priestory . Ale keďže som to robila pre detičky, voľba bola jasná. Nebude za mnou nikto cestovať. Chcem, aby mal každý krúžok vo svojom meste , blízko. Aby prišiel aj ten, čo nemá auto. Takže som spustila prvé kurzy a začala sa moja krásna cesta BabyGymom.

Dnes, keď´ sa obzriem späť a mohla by som sa ešte raz rozhodnúť, čo urobím inak, nebolo by to nič. Všetko je ako má byť a ja som šťastná, že sa mi to tak podarilo.

Ďakujem Vám mamičky, za všetku trpezlivosť, krásne úsmevy a slová, ktoré mi dodávali odvahu a hnali ma vpred. A ženú ma dodnes. Každú jednu hodinu sa snažím urobiť čo najlepšie. Dávam vám kus seba a nie je pre mňa krajšej chvíle , ako šťastné dieťa. Keď vidím, aké robíte pokroky, ako sa na BabyGym tešíte, ako sa utvárajú priateľstvá medzi mamičkami aj detičkami, vtedy je mi fajn.

Naďalej sa budem snažiť, aby ste sa na BabyGym tešili.
Naďalej sa budem vzdelávať, aby bol BabyGym najlepší.
A naďalej sa budem snažiť vymýšľať na BabyGym nové aktivity ☺.

Ďakujem  Za všetko.

Vaša Lenka.

 

Facebook

Pridajte sa k nám!

Vyplňte formulár a pridajte sa k nám… 

Facebook

Pridajte
sa k nám!

Stačí kliknúť, vyplniť formulár a odoslať...