Prečo je BabyGym jedinečný

babygym.sk

Platforma cvičení pre deti je podobná, no aj tak sa každý snaží odlíšiť a dať do cvičení niečo zo seba. Aby boli jedinečné a aby boli jeho. Od lektora pre Vaše deti. Niekto používa iné pomôcky,  niekto má iný prístup. Niekto sa zameriava na „montessori“, niekto s deťmi na hodinách viac aktívne cvičí. Je to na každom lektorovi. O odlišnostiach by sa dalo písať donekonečna. Pretože každý sme jedinečný a jedinečnou chceme robiť aj našu prácu.

Ale čo má každý na cvičení s deťmi spoločné, je vzdelanie a odbornosť. Ak je vzdelaný lektor, môže pre Vaše deti urobiť maximum.  Môžete mu dôverovať a spoľahnúť sa, že aktivity, ktoré sú zvolené, sú v poriadku. Za každým hravým cvičením a každou zábavnou aktivitou je odborné pozadie, ktoré lektor pozná. Prečo stále niečo vhadzujeme, premiestňujeme prštekmi, alebo vyberáme ? Trénujeme jemnú motoriku, posilňujeme  spojenie oko – ruka, posilňujeme svaly, rozvíjame mozog dieťaťa… Ak bude toto spojenie silné a upevnené v prvom ročníku sa môžete tešiť, ako vám dieťa nakreslí krásnu rovnú čiaru, alebo parádny kruh. Všetko, čo robíme je skvelým štartom a základom pre ďalší vývin, upevnenie a zlepšovanie.

Toto všetko je na BabyGyme samozrejmosťou. Môžete si byť istý, že čas ktorý strávite je naozaj zmysluplný. Vždy dávame pozor, ako sa aktivity vykonávajú. Ak sa dá niečo zlepšiť nenechávame si to pre seba a s najlepším úmyslom Vám naše postrehy posúvam. Pretože najviac nám záleží na detičkách. Všetky aktivity na BabyGyme majú odborné pozadie. Nič nie je „len tak“. 🙂

V tomto je koncept BabyGym perfektný a jedinečný.

Vaša Lenka.

 

Facebook

Pridajte sa k nám!

Vyplňte formulár a pridajte sa k nám… 

Facebook

Pridajte
sa k nám!

Stačí kliknúť, vyplniť formulár a odoslať...